Udział w konferencji

Chętnie porozmawiamy z Państwem na temat organizowanego przez nas wydarzenia, odpowiemy na pytania oraz udzielimy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących szczegółów i warunków udziału.
W tym celu serdecznie zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, abyśmy mogli się z Państwem skontaktować.

Prosimy o podanie adresu e-mail w celu przekazania szczegółowych informacji. Rekomendujemy podanie także numeru telefonu kontaktowego w celu zapewnienia odpowiedniej obsługi przesłanego zapytania – np. zadzwonimy, jeśli otrzymamy automatyczną informację o niedostarczeniu wiadomości e-mail. By otrzymywać na podany adres e-mail informacje o innych wydarzeniach organizowanych przez Zarząd Targów Warszawskich S.A., konieczne jest oznaczenie dodatkowego pola na dole formularza
Jeśli życzy Pan/Pani sobie otrzymać informację także za pośrednictwem poczty prosimy o dodatkowe wypełnienie pól z adresem.

Przesyłając niniejszy formularz z prośbą o szczegółowe informacje dotyczące Międzynarodowej Konferencji i Wystawy "Lotnictwo Nowej Generacji - Strategie, Technologie, Rozwiązania", wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zarząd Targów Warszawskich S.A. w celach związanych z obsługą przesłanego zapytania i oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z „Polityką Prywatności ZTW S.A.” zawierającą informację o przetwarzaniu danych osobowych przez Zarząd Targów Warszawskich S.A. oraz o swoich prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

  Help

Aktualności